^W górę

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program „Segregujesz nie marnujesz”

 

Program edukacji ekologicznej „Segregujesz nie marnujesz”

W tym roku szkolnym uczniowie klas II i III biorą udział w programie edukacji ekologicznej pod hasłem „Segregujesz nie marnujesz”. Program z inicjatywy Wydziału ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi i Egzekucji  realizowany będzie we wszystkich szkołach Gminy Dobra. /Edyta Urban/

Warsztaty „Segregujesz, nie marnujesz”

17 listopada uczniowie klas II i III wzięli udział w warsztatach „Segregujesz, nie marnujesz”. Pierwsza część spotkania poświęcona była prelekcji i prezentacji multimedialnej przygotowanej w sposób bardzo przystępny dla dzieci, której bohaterami były postaci z kreskówki.

Druga część to warsztaty praktyczne związane z gospodarowaniem odpadami komunalnymi z naciskiem na prawidłową segregację odpadów.

 

Wszyscy uczestnicy na zakończenie spotkania otrzymali prezent- torbę ekologiczną na zakupy. /Edyta Urban/

UCZNIOWIE OTRZYMALI RÓWNIEŻ NOTESIKI Z OŁÓWKIEM.

Konkurs plastyczny „Segreguję nie marnuję”

W ramach projektu „Segregujesz, nie marnujesz” uczniowie klas II i III wzięli udział w konkursie plastycznym. Celem konkursu było wykonanie makiety pt. „Segreguję, nie marnuję”, przy użyciu materiałów podlegających recyklingowi. Do pracy trzeba było dołączyć pisemny opis prezentujący, w jaki sposób makieta realizuje zadany temat. W konkursie wzięło udział 13 uczniów, którzy przygotowali bardzo ciekawe i pomysłowe makiety.

 

Copyright © 2013. PSP Rzędziny  Rights Reserved.