^W górę

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZEBRANIE Z RODZICAMI 17.11.2020 R.

 

 

Zgodnie z terminarzem w dniu jutrzejszym tj.17.11.2020 r. zaplanowano spotkania z rodzicami, które  w związku z epidemią Coronawirusa SARS-CoV-2 nie odbędą się na terenie szkoły. W razie potrzeby rodzice/prawni opiekunowie mogą kontaktować się telefoniczne poprzez nr 91 311 24 39 - dotyczy dzieci z oddziału przedszkolnego. W sprawach dzieci z kl.1-8 rodzice/prawni opiekunowie proszeni są o kontakt poprzez dziennik elektroniczny.

102 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

 

 

 

 

 

Z okazji 102. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, 10 listopada uczniowie i nauczyciele wzięli udział w akcji MEN „Szkoła do hymnu”. W związku z panującą epidemią koronawirusa hymn zostało odśpiewany podczas zajęć na platformie Teams.

Czytaj więcej...

# SZKOŁA DO HYMNU 2020

# Szkoła do hymnu

11 listopada będziemy obchodzić 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tego powodu nasza szkoła zgłosiła się do akcji MEN „Szkoła do hymnu”. W tym roku ze względu na epidemię i wynikające z niej ograniczenia uczniowie i nauczyciele zaśpiewają „Mazurka Dąbrowskiego” 10 listopada o godzinie 11.11 będąc na komunikatorze Teams. Polecamy do obejrzenia broszurę „Szanuj, kochaj, chroń”, przygotowaną przez MON, wskazującą jak Polacy powinni dbać o symbole narodowe.

/E. Bajuk/