^W górę

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sukcesy

MINI MUNDIAL 2018 /19.5.2018 r./

III miejsce - Skład PSP Rzędziny: Wiktoria Panasiuk, Aleksandra Supernak, Patryk Kisiel, Oskar Czarnota, Olivier Tymosz, Jakub Krawiec, Jakub Mysiurski, Oskar Baranowski, Damian Kotynia.

  

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „W ŚWIECIE MNIEJ ZNANYCH BAŚNI H.CH. ANDERSENA” /29.11.2017 r./

II miejsce - Oliwia Woźniak i Zuzaanna Ziołecka z kl. III

 

 

ROK SZKOLNY 2017 - 2018

 

MINI MUNDIAL 2017 /27.05.2017 r./

I miejsce - Skład PSP Rzędziny: Wiktoria Panasiuk, Patryk Kisiel, Oskar Czarnota, Olivier Tymosz, Jakub Krawiec, Jakub Mysiurski, Oskar Baranowski

 

Najlepszym strzelcem turnieju został OSKAR CZARNOTA

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został OLIVIER TYMOSZ

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WIOSNY /19.5.2017 r./

II miejsce - Oskar Czarnota, Oliver Tymosz, Wiktoria Panasiuk, Jakub Mysiurski, Jakub Krawiec, Oskar Baranowski, Patryk Kisiel

 

IX EDYCJA KONKURSU WIEDZY O GMINIE DOBRA - "JA TO WIEM" /28.04.2017 r./

III miejsce - Kamil Bielecki kl. VI

 

KONKURS NA "NAJŁADNIEJSZE JAJO WIELKANOCNE" W MIERZYNIE /kwiecień 2017 r./

I miejsce - Damian Kotynia kl. VI

wyróżnienie - Diana Kilińska kl. VI

 

 

VI EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU „MATEMATYCZNA SUPER PARA” /4.04.2017 r./

·         III miejsce - Julia Borek i Mateusz Kisiel

   

 

V GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ "Niech zabrzmi kolęda" /12.12.2016 r./

wyróżnienie - oddział przedszkolny 5-6 latków

KONKURS PLASTYCZNY "SEGREGUJĘ NIE MARNUJĘ" /grudzień 2016 r./

II miejsce - Bartosz Kisiel kl. II

  

KONKURS PLASTYCZNY „JA I MÓJ NIEPEŁNOSPRAWNY KOLEGA, JA I MOJA NIEPEŁNOSPRAWNA KOLEŻANKA” /październik 2016 r./

wyróżnienie - Wiktoria Panasiuk kl. IV

 

ROK SZKOLNY 2016-2017

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RZĘDZINACH OTRZYMAŁA CERTYFIKAT „BEZPIECZNEJ SZKOŁY” OD ZACHODNIOPOMORSKIEJ POLICJI /23.06.2016 r./

 

Mini Mundial 2016 /21.05.2016 r./

V miejsce grupa młodsza kl. III - IVKuba Mysiurski, Wiktoria Panasiuk, Diana Kilińska, Oskar Czarnota, Patryk Kisiel, Oskar Baranowski, Mateusz Kisiel.

IV miejsce grupa starsza kl. V - VI - Kuba Baranowski, Aleksandra Jaroszewicz, Aleksandra Supernak, Maciej Kisiel, Mateusz Kisiel, Marcel Tymosz, Szymon Bauer

Nagroda za najładniejszą bramkę w turnieju w klasach starszych - Maciej Kisiel

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY W BEZRZECZU /12.05.2016 r./

III miejsce drużynowo - Nikola Ruter kl. VI, Diana Kolińska kl. V, Kamil Bielecki kl. V.

 

POWIATOWY TURNIEJ W RUCHU DROGOWYM 2016 /26.04.2016 r./

I miejsce drużynowo - Aleksandra Supernak, Zuzanna Walkowiak, Wojciech Kisiel, Szymon Bauer

I miejsce na najlepszego zawodnika turnieju - Szymon Bauer

I miejsce na najlepszego rowerzystę na placu manewrowym - Szymon Bauer

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS DLA KLAS V - "MATEMATYCZNA SUPER PARA" /12.04.2016 r./

II miejsce - Aleksandra Supernak, Wojciech Kisiel

 

 

KONKURS PLASTYCZNY "UDANE FERIE, TO BEZPIECZNE FERIE" /16.02.2016 r./

Wyróżnienie - Nikola Kisiel kl. III

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "SZCZECIŃSKIE LEGENDY WEDŁUG DUSZKA BOGUSIA" /26.11.2015 r./

II miejsce - Julia Szczęsna kl. II, Oskar Czarnota kl. II, Tymon Czopik kl. III, Mateusz Nawrot kl. III

 

 

ROK SZKOLNY 2015-2016

 

Mini Mundial 2015 /16.05.2015 r./

III miejsce - grupa starsza KONGO: Dawid Kudra, Aleksandra Jaroszewicz, Zofia Urban, Maciej Kisiel, Marcel Tymosz, Łukasz Groszewski, Kamil Golec, Przemysław Kozicki.

IV miejsce - grupa młodsza ANGLIA: Patryk Kisiel, Aleksandra Supernak, Wiktoria Panasiuk

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU - Przemysław Kozicki, kl.VI

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU - Maciej Kisiel, kl.V

  

 

POWIATOWY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM /28.04.2015 r./

III miejsce drużynowo - Zuzanna Kisiel, Zofia Urban, Łukasz Groszewski i Dawid Kudra kl. VI

II miejsce indywidualnie - Łukasz Groszewski kl. VI

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS DLA KLAS V "MATEMATYCZNA SUPER PARA" /9.04.2015 r./

III miejsce - Nikola Ruter i Wiktoria Wasiak

  

 

KONKURS GALILEO 2015 /marzec 2015 r./

PRZYRODA

Imię i nazwisko

Suma punktów

Miejsce

Opis

Wiktoria Wasiak

42

11

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

Zofia Urban, kl. VI

44

9

DYPLOM LAUREATA

Patryk Groszewski, kl. VI

40

13

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

Zuzanna Kisiel, kl. VI

40

13

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

JĘZYK ANGIELSKI

Imię i nazwisko

Suma punktów

Miejsce

Opis

Wiktoria Wasiak, kl. V

39

14

DYPLOM WYRÓŻNIENIA


 

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W MIERZYNE /21.02.2015 r./

III miejsce - Łukasz Groszewski, kl. VI 

 

Gminny konkurs "WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA" /grudzień 2014 r./

I miejsce zdobyła Zofia Urban z kl. VI,

II miejsce Aleksandra Supernak z kl. IV

 III miejsce Zuzanna Kisiel z kl. VI

 

 

 

Mędzyszkolny Konkurs " W świecie polskich legend" /26.11.2014 r./

II miejsce - drużyna: Julia Borek kl. III, Tymon Czopik kl. II, Jakub Mysiurski kl. II, Mateusz Kisiel kl. III

Etap rejonowy Przedmiotowego Konkursu z Matematyki pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie /14.11. 2014 r./

Zofia Urban, kl. VI - 11 miejsce

Wiktoria Wasiak, kl. V - 13 miejsce

Zuzanna Kisiel, kl. VI - 16 miejsce

ROK SZKOLNY 2014 - 2015

 

Wojewódzki Konkurs plastyczny „OD TELEGRAFU DO TELEKONFERENCJI” /maj 2014 r./

II miejsce kategoria komiks – Zofia Urban, kl. V

Wyróżnienie w kategorii plakat – Alicja Gajewska, kl. V

 

Mini Mundial na Bis 2014 /maj 2014 r./

IV miejsce w kategorii III-IV: Kuba Baranowski (kl. IV),Szymon Bauer (kl. IV), Kamil Golec(kl. IV), Aleksandra Jaroszewicz (kl. IV), Damian Kotynia (kl. III), Maciej Kisiel (kl. IV),              Marcel Tymosz (kl. IV), Wiktoria Wasiak (kl. IV)

   

 

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym /kwiecień 2014 r./

IV miejsce drużynowo – Zofia Urban (kl. V), Alicja Pieszko (kl. VI), Dawid Kudra (kl. V),          Przemysław Kozicki (kl. V)

     

 

Wojewódzki Konkurs plastyczny „WIATR, WYPADEK, OGIEŃ, WODA – STRAŻAK ZAWSZE RĘKĘ PODA” /kwiecień 2014 r./

Wyróżnienie w etapie gminnym – Aleksandra Supernak, kl. III

  

 

III Edycja Konkursu Międzyszkolnego dla klas V „MATEMATYCZNA SUPER PARA”

/ marzec 2014 r./

I miejsce – Zuzanna Kisiel i Zofia Urban (drużyna dwuosobowa)

  

 

Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o PUCHAR WÓJTA GMINY DOBRA /luty 2014 r./

II miejsce – Przemysław Kozicki, kl. V

III miejsce – Rafał Krukowski, kl. VI

 

IV Szczecińskie Spotkania Flażolecistów pt. „HEJ KOLĘDA, KOLĘDA” /styczeń 2014 r./

Udział uczniów klasy I

  

 

Wojewódzki Konkurs „MASKOTKA DLA PKS SZCZECIN” /styczeń 2014 r./

I miejsce – Zofia Urban, kl. V

     

       

 

IV Ogólnopolski Konkurs plastyczny  KRUS „BEZPIECZNIE NA WSI”

Wyróżnienie – Aleksandra  Supernak, kl. III

Nagroda pocieszenia – Hanna Przepiórkowska, kl. III  i Zofia Urban, kl. V

 

IV Turniej Orlika o PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA /wrzesień 2013 r./

I miejsce – eliminacje gminne: Dawid Kudra, Olivier Tymosz, Maciej Kisiel, Marcel Tymosz,           Przemysław Kozicki, Łukasz Groszewski, Jakub Baranowski

III miejsce – eliminacje wojewódzkie: Olivier Tymosz, Maciej Kisiel, Marcel Tymosz,                      Przemysław Kozicki, Łukasz Groszewski, Szymon Bauer, Piotr Kisiel

Koronę Króla Strzelców w eliminacjach gminnych zdobył – Przemysław Kozicki, kl. V

 

Turniej Unihokeja w ZS Dołuje /październik2013 r./

I miejsce – Łukasz Groszewski (kl. V), Dawid Kudra (kl. V), Przemysław Kozicki (kl. V),                     Rafał Krukowski (kl. VI), Marcel Tymosz (kl. IV)

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny „MORSKIE OBLICZE SZCZECINA” /listopad 2013 r./

I miejsce w kat. klas III – Aleksandra Supernak

II miejsce w kat. klas III – Wojciech Kisiel

III miejsce w kat. klas III – Zuzanna Walkowiak

Wyróżnienie w kat. klas III – Hanna Przepiórkowska

  

 

Turniej Piłki Halowej w ZS Dołuje /grudzień 2013 r./

II miejsce - Łukasz Groszewski (kl. V), Dawid Kudra (kl. V), Przemysław Kozicki (kl. V),                      Rafał Krukowski (kl. VI)

Nagroda Króla Strzelców – Przemysław Kozickim kl. V

Copyright © 2013. PSP Rzędziny  Rights Reserved.